CO NÁM BUDE VYDĚLÁVAT ZÍTRA? aneb Lidé jako základ firemního zisku


Datum: 9. dubna 2015, 10 – 18 hodin
Místo: Hotel Amarilis****, Štěpánská 18, Praha 1

Anotace odborných workshopů

Pozice HRM ve firmě: Jak dlouho vydrží firma bez personálního ředitele?

Mají linioví vedoucí takové kompetence, aby mohli HR manažera nahradit? Kdo je generálnímu řediteli partnerem v případě, že HRM chybí? Lze vybudovat kompaktní firemní tým bez cílené práce HRM? Workshop povede konzultant Petr Kratochvíl a Ota Horák, majitel společnosti Componenta Moravia, s.r.o.

Age management aneb Cena ztraceného know-how

Současný vzdělávací systém nevybavuje absolventy pro praxi dostatečně a firmy nemají ani na důležitých pozicích dostatek vhodně kvalifikovaných lidí. Jak to řešit „za pochodu“, jaké jsou konkrétní návody? Workshop povede konzultantka Yvona Ronzová a Lenka Štíbrová, personální ředitelka společnosti Severočeské vodárny a kanalizace.

Úzká místa řízení: Jak udržet nastartovanou změnu v chodu

Co dělat, když se hrozí, že se úspěšně nastartovaná změna zastaví? Jak zformovat střední management jako nositele realizačních kroků pro druhý dech změny? Překvapivé pokračování příběhu změny z loňského roku! Workshop povedou lektorka Ing. Vlaďka Roldánová, Jan Havel, technický ředitel společnosti Wikov MGI a Martin Myšák, ředitel logistiky a nákupu společnosti Wikov MGI.


Hlavní řečníci:

  1. Jiří Daněk, Druchema
  2. Ota Horák, Componenta Moravia
  3. Karel Havlíček, SINDAT Group, AMSP CR
  4. Jaroslav Hanák, Svaz průmyslu a dopravy ČR
  5. Martin Kašpar, Mirotherm CZ
  6. Vera Polanecká, LOM Praha
  7. Vladka Roldánová, Fórum Industriale
  8. Lenka Vávrová, Kovosvit
  9. Zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu ČR

Registrace do 20. 3. 2015 zde.Stáhněte si pozvánku na konferenci ve formátu PDF, nebo se na ni podívejte na našich stránkách.